בינה מלאכותית AI

1

אין צורך להכביר במילים אודות הצמיחה המשמעותית של הבינה המלאכותית (AI) אשר תופסת אחיזה הן בקרב ארגונים שונים והן בהיקף החברות המבקשות לחדור לענף. ההערכות מדברות על כך שתחום ה-AI צפוי לגדול פי 20 עד סוף העשור, וייתכן שאף מעבר לכך. 

הבינה המלאכותית על שלל נגזרותיה הטכנולוגיות מכסה היקף עצום של תעשיות כולל שרשראות אספקה, שיווק, ייצור מוצרים, מחקר, ניתוח, תוכן ועוד.

חברתנו מספקת ללקוחותיה מענה מקיף ואיכותי
של ייעוץ וליווי בתחומי הבינה המלאכותית.

אנו עומדים לצד קרנות הון סיכון המשקיעות בסטארט-אפים שעוסקים בבינה מלאכותית ומשרתים את חברות ההיי-טק עצמן בשלבים שונים בהתפתחותן. כך גם אנו עוזרים לחברות מכל ענפי המשק שמחפשות פתרונות מבוססי AI לשלב בפעילותן. 

Binovate - איש עסקים מצביע על שבב AI - אנו מוכיחים פתרון ייעוץ איכותי בתחומי הבינה המלאכותית
Binovate - לחיצת יד עם הלקוח המאושר לאחר מתן פִּתָרוֹן מקיף ואיכותי בתחומי הבינה המלאכותית.

הייעוץ והליווי נגזרים מתוך ניסיון שצברנו במשך למעלה מ-10 שנים כבית תוכנה, אשר ניהל וביצע לא מעט פרויקטים בעולמות של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. לחברתנו מומחיות עמוקה בבינה מלאכותית, למידת מכונה, עיבוד שפה טבעית, ראייה ממוחשבת וטכנולוגיות אחרות הקשורות לעולם ה-AI. 

אנו מייעצים באפיון מערכות ותשתיות AI, וכן בתכנון אלגוריתמים של בינה מלאכותית. השירות שלנו מבוסס על ההבנה לפיה פיתוח מערכות AI לא מסתיים בבניית אלגוריתם (משוכלל ופורץ דרך ככל שיהיה). הצלחת הפיתוח טמונה רבות בפיתוח של תשתיות AI
ברמת החברה שמאפשרות תהליך למידה מהיר יותר והתאמה יותר טובה ללקוח הסופי (80%-90% מהעבודה).

חברת AI מוצלחת ורווחית צריכה את המרכיבים הבאים:

התמורה

לקוחות הקצה, וכפועל יוצא מכך החברה המפתחת, מחפשים את התמורה ופחות את הדרך (AI). פרויקט AI מוצלח ורווחי חייב להתאים את האלגוריתם לשימוש פרקטי ואפקטיבי. 

מידע, מידע מידע

פתרונות AI מוצלח חייבים להישען על איסוף נתונים איכותיים לצורך למידה ממקורות מגוונים.

תשתיות

בניית תשתיות חזקות
שמאפשרות מחזורי למידה
ואופטימיזציות מהירים.

שדרוג הפעילות הקיימת
עם בינה מלאכותית

מימוש פוטנציאל רווח וידע
מתוך פעילות קיימת ועל בסיס
התשתיות הנוכחיות.

Time is Money

חסכון בעלויות מחשוב
ובזמני עבודה.